Jaký by byl případný vztah mezi Pepou a Marií?

Vzniká vztah, který vlastně není vztahem v pravém slova smyslu, jde spíše jen o flirt, vše je otevřené. Je to živý, bezstarostný, nekomplikovaný svazek. Je to ale i cesta do neznáma. Můžete se oprostit od zvyklostí a závazků a nebudete si muset dělati starosti s žádnými závazky, protože lze vyzkoušet něco nového.
Měli byste si však dát pozor na bezhlavou zamilovanost, kdy se člověk nestará o to, kam takový vztah směřuje, protože zatím k nějakému závazku nejste připraveni. Porušíte-li toto pravidlo, čeká Vás strach ze ztráty partnera, pocit, že v lásce prohráváte a logika a rozum Vám budou připadat jako to poslední, co by Vám mohlo v něčem pomoci. I destruktivní vztahy mají velký význam, pokud si uvědomíte, že pocit smutku přichází jen díky negativnímu myšlení.
Nemusí to znamenat konec vztahu, ale velmi pravděpodobně půjde o vztahové potíže a bolest. Díky nepřiměřeným nárokům jednoho z partnerů na druhého, dojde ke stagnaci, období bez vývoje, jako by se nedalo nic změnit. Přesto budete toužit po jistotě.