Jaké jsou hlavní povahové rysy této osoby?

Je to velmi praktická, energická dobrodružná osoba, snažící se chovat zodpovědně a držet vše v hladkém chodu. Žije naplno, nedělá ji problém jakákoli změna, dokáže životem proplouvat, a přitom se snaží udržet rovnováhu mezi zodpovědností a nezodpovědností. Nedokáže si sednout a provozovat nicnedělání, má stále nové plány, není ale iniciátorem změn. Proto je výsledek její práce v nedohlednu a mívá hluboko do kapsy.
Má za sebou mnoho příjemných i nepříjemných situací z čehož je už unavený a je nyní velmi opatrný. Přesto se vždy postaví na stranu všeho, co potřebuje ochranu. Vždy si stojí za svými slovy i skutky. Mívá malé a splnitelné cíle, umí přijmout poučení či radu zvenčí, i přiznat chybu, ze které se snaží poučit.
Působí jako takový trochu zasmušilý realista s velkým sebevědomím. Jde o rodinný typ preferující tradiční rodinné hodnoty a prostý životní styl. Protože má sklon vše a všechny kontrolovat, aby jim zajistili „bezpečí“, je někdy těžké jí vyhovět.  Je to osoba, kterou je možné obdivovat, ale také nenávidět.