Co si o vašem jednání myslí …..

Svým způsobem se Vás bude snažit pochopit, že to, co se kolem Vás děje je reakce na iluze a lži, které jste si celou dobu vytvářel/a. Zdá se mu, že jste citově na dně, protože jste se snažil/a naplňovat potřeby jiných, i to, že trojúhelník, ať má jakoukoli formu, nikdy fungovat nemůže. Vidí nutnost změny, případně potřebu nastavit si přesná pravidla i přes potíže, které to nepochybně způsobí.
Ví, že změny půjdou velmi pomalu, protože budete chtít zůstat u toho, co jste si dosud vytvořili, ze strachu, že byste museli budovat něco nového. Chápe že se cítíte jako paralyzováni, neschopni cokoli udělat pro tuto změnu a všude vidíte jen překážky. Je přesvědčen, že si je v podstatě sám/a vytváříte a tak bojujete na dvou frontách.
Plně si uvědomuje, že by se nic nemělo lámat přes koleno a bude velmi těžké se v klidu dohodnout. Hrozí totiž nebezpečí dlouhodobého konfliktu a nepřátelství. Někdy je lépe počkat až se to nějak utřepe samo, ale jindy je nutné rozhodnout, zda pokračovat za cenu šíleného nasazení nebo se pustit za něčím novým.
Dobře proto přemýšlejte, co byste chtěli Vy.