zelené vlasy

Zdravé vlasy lze získat díky přírodní kosmetiky.

Tipy na posílení vlasů 

Lopuch podporuje růst vlasů při vypadávání můžete vtírat do pokožky hlavy silný odvar (1:1), do kterého můžeme přidat i ricinový olej. Pak necháme asi hodinu působit a důkladně umyjeme.

Zelené vlasy

Zelené vlasy z bazénu, zejména z těch krytých může být pro blondýnky někdy oříškem. Máte-li vlasy odbarvené peroxidem, jsou narušené a zabarví se daleko snadněji a intenzivněji.

Příčinu můžeme hledat v mědi, která je ve vodě obsažena díky měděným trubkám, kterými proudí do bazénu. Nebo můžeme obvinit bazénovou chemii jako je např. modrá skalice či chlor. Ať už je viníkem cokoli, vznikl vám na vlasech pěkný přeliv. Protože jde ale jen o přeliv, dá se nejen odstranit, ale můžete mu i předejít.

vlasyAsi je řešením nechodit na koupaliště, nosit plaveckou čepici a nebo ta nejhorší rada – po každém koupání navštívit kadeřníka. Což je šílené, protože se vám to koupání pak dost prodraží.

Před koupáním si vlasy propláchněte jablečným octem. A když už je pozdě, rozetřete si na vlasech kečup, nechejte působit asi čtvrt hodiny a pak umyjte běžným šamponem.