Rakovina je jedna z nemocí, se kterou si mnohdy neporadí nikdo. Vyzkoušet se má ale všechno.
Psychická pohoda je jednou z hlavních léčebných způsobů i když je to těžké realizovat.
Vitamín B-17, který byl objeven v min. století a poslední dobou je to hit číslo jedna. můžete si jej koupit za celkem výrazný peníz anebo naloupat meruňková jádra, kde je obsažen. pozor však na množství, protože jádra obsahují i kyanid a můžete pocítit závratě, bolesti hlavy, zvracení, … Pokud jich sníte kolem 5 kusů, tak se asi nic nestane.
Fénixovy slzy (marihuana) – konopný olej, který se získává ze suchých, zralých šištic konopí (Indica), pomocí rozpouštědla. (Útěk před léčbou)
Graviola, Papaya, MMS, …
Obecně se při rakovině nedoporučuje mnoho antioxidantů (látky, které neutralizují láky, které poškozují zdravé buňky) mezi takové potraviny patří např. rajčata, která by se měla jíst s mírou.
Ostružiny – jsou velkým pomocníkem pro předcházení vzniku rakoviny (např. rakoviny tlustého střeva). Když už ale nějaké nádorové onemocnění vznikne, pomáhají při zdolávání potíží při chemoterapii a ozařování.
Kiwi – díky velkému množství luteinu je vhodné jako prevence vzniku rakoviny.
Rakovina kůže
měsíček lékařský, ocún jesenní (tinktura-potírání),
Dr. Joe Wallacha MVDr., MUDr. (v roce 1991 navržen na Nobelovu cenu):
Rakovina je ve Spojených Státech na druhém místě jako příčina smrti. V září roku 1993 zveřejnila Harvardská universita spolu s národním Institutem Zdraví výsledky pětileté studie prevence rakoviny prováděné v Číně. Čína byla zvolena proto, že v jedné tamní provincii je nejvyšší výskyt rakoviny na světě vůbec. Experimentu se zúčastnilo 29 000 lidí. Tito lidé byli rozděleni do několika menších skupin a každé skupině byly podávány určité živiny, minerály či vitamíny, nebo kombinace několika živin, ve dvojnásobné než doporučené dávce.
- U skupin jimž byl podáván pouze jeden vitamín či minerál nedošlo statisticky k žádnému zlepšení.
- Ve skupině, kde byl podáván vitamín E, beta karoten a prvek selenu došlo k poklesu úmrtí na rakovinu žaludku o 21 %, pokles úmrtí na ostatní druhy rakoviny o 13 % a pokles na jiné druhy úmrtí o 9 %.
Doktorka Budwigová
specialista na biochemii a farmakologii, (byla sedmkrát nominovaná na Nobelovu cenu), získala doktorát z fyziky a pracovala jako hlavní konzultantka pro Spolkový institut na výzkumu tuků. Zjistila, že nenasycené mastné kyseliny (Omega 3), jsou lidskému organismu prospěšné, ale hydrogenované tuky (obsažené ve „zdravých“ margarínech) našemu zdraví naopak škodí.
Proto zkusila smíchat lněný olej (nejlepší zdroj Omega 3) s mléčnou bílkovinou (tvaroh, jogurt). Tím zjistila, že je lněný olej v kombinaci se sírou (z mléčné bílkoviny) rozpustný ve vodě. Díky tomu může proniknout do všech kapilár a buněk, čímž podpoří tzv. „buněčné dýchání“, které posiluje celý organismus.
Postupem let pak vypracovala léčebný postup spočívající na podávání této směsi, do které velmi nemocným pacientům, přidávala kvalitní bílé víno či šampaňské.
Recept:
2 – 5 polévkových lžic lněného oleje
Tučný tvaroh (10%), v poměru 1 : 1 až 1: 3 (podle chuti).
Promixujeme, aby se vytvořila krémová konzistence a olej se neodděloval. Dobrý nosič pro omegu 3 je šampaňské (1dcl přidat až po rozmixování).
Pak je možno přidat různá ochucovadla jako je česnek, cibule, med, lněná semínka, ovoce (jahody, maliny, banán, … podle toho, zda děláte sladkou či slanou variantu.
Pepř – podávání piperinu, který pepř obsahuje a alkoholického extraktu z rostliny Piper longum působí toxicky na rakovinné buňky. Alkoholický výtažek z Piper longum brzdí růst nádorů a může přispívat k prodloužení života.
Napsat komentář