Jaké jsou hlavní povahové rysy této osoby?

Je to silná, pracovitá, charismatická, sebevědomá, chytrá ale trochu chladná osoba, která ví, co chce.  Často může působit hodně odměřeně a drží si lidi tzv. od těla.
V krizi zůstává klidná, rychle rozpozná řešení problémů a umí sáhnout i k neobvyklým praktikám, aby dosáhla cíle. Umí být velmi kritická, je přímá a nechodí kolem horké kaše. Potřebuje stálou činnost, má mnoho zájmů, provozujete několik věcí najednou, protože změna znamená život.
Mívá stále nové plány a nápady, proto jsou výsledky jejich práce občas v nedohlednu. Stejně proměnlivá je ve vztahu, kde má potřebu stále nových impulzů. S takovou osobou se tedy rozhodně nudit nebudete.
Umí skrývat své negativní vlastnosti a její vystupování se nemusí vždy shodovat s jejím vnitřním světem. Dokáže přijmout negativa, vítězství i porážku, a učit se z vlastních chyb. Často propadá workoholismu a jinému maximalismu ať už jde o práci vztahy, peníze atd.
Slabší jedinci se mohou dostat do střetu se zákonem.  Miluje humor, mívá vysoké ego, je dominantní a nerada se komukoli podřizuje.  Je to typický manipulátor, pokušitel a požitkář, proto bývá velmi obtížné vymanit se z jejího područí.