Pluginy, které usnadní funkcionalitu vašeho webu:
AdSense Integration WP QUADS – Vložte na svůj web plně automaticky Google AdSense a další formáty reklam
 Advanced Automatic UpdatesPřidává další možnosti pro automatické aktualizace, které má v sobě sám WordPress.
Akismet Anti-Spam – Aktivní instalace: 5 000 000+ využívají miliony lidí, je pravděpodobně nejlepším způsobem ochrany vašeho blogu před spamem . Váš web je plně nakonfigurován a chráněn, i když spíte.
Automatic Translate Addon For Loco Translate – Aktivní instalace: 30 000+ Doplněk automatického překladače jazyků pro Loco Translate
Avada Custom Branding – Doplněk vlastní značky pro nástroj Avada Website Builder.
AWP Classifieds Plugin – Spusťte bezplatnou nebo placenou službu klasifikovaných reklam na svém webu WordPress.

bbPress – bbPress je fórum od tvůrců WordPressu.

Coming Soon Page, Maintenance Mode & Landing Pages by SeedProd – Vytvořte si stránku režimu údržby, vstupní stránky a vlastní stránky 404. Pracujte na svém webu v soukromí, zatímco návštěvníci vidí stránku „Již brzy“ nebo „Režim údržby“.
Contact Form 7 –  (hodnotilo 1 874 uživatelů)  Další plugin pro kontaktní formuláře. Jednoduchý, ale flexibilní.
Convert PlusWelcome to Convert Plus –  pomůže vytvářet e-mailové seznamy, řídit provoz, propagovat videa, nabízet kupóny a mnoho dalšího!

Duplicate Post – Klonuje příspěvky a stránky.

Easy Watermark – Tento plugin může automaticky přidávat vodoznak obrázku a textu k obrázkům. U vodoznaku textu můžete vybrat písmo, nastavit barvu, velikost, úhel a neprůhlednost.
Elementor –Tvůrce webových stránek Elementor má vše: Tvůrce stránek drag and drop, dokonalý design pixelů, mobilní responzivní úpravy a další.
Enable jQuery Migrate Helper – Aktivní instalace: 200 000+ Povolit podporu pro staré a zastaralé pluginy a motivy během přechodné fáze aktualizace jQuery. 
Envato Market – Tento plugin pomáhá zákazníkům přijímat aktualizace jejich prémiových motivů a pluginů zakoupených prostřednictvím Envato Market
Essential Addons for Elementor – Základní plugin, který si nainstalujete po Elementoru! Balíčky s více než 40 ohromujícími bezplatnými prvky, včetně Pokročilé tabulky dat, Kalendáře událostí, Filtrovatelné galerie, WooCommerce a mnoha dalších.
EWWW Image Optimizer – Snižte velikost souborů pro obrázky na WordPress, včetně NextGEN Gallery a GRAND FlAGallery. Používá jpegtran, optipng / pngout a gifsicle.
EZP Maintenance Mode – Informuje lidi, že váš web je dočasně nefunkční.

WP Favorite post
Fixed Widget – Pomocí fixního pluginu widgetu můžete vytvářet lepivé widgety, které zůstanou ve viditelné oblasti obrazovky, když se stránka posouvá nahoru nebo dolů, a podpoří vaše konverze.
Flamingo – Plugin pro Contact Form 7, který ukládá zprávy do databáze.
Fusion Builder (Avada) – Fusion také umožňuje vytvářet komponenty a šablony. Komponenty jsou části rozvržení, které lze opakovat na několika různých stránkách a upravovat / udržovat je na jednom místě. Šablony jsou rozvržení celé stránky, která lze načíst a upravit, aby bylo možné snadno vytvářet nové stránky.
Fusion Core (Avada) – ThemeFusion Core Plugin for ThemeFusion Themes

GeoDirectory – Multinews Téma Kompatibilitu –  Tento plugin umožňuje GeoDirectory Plugin Kompatibilní s multinews téma.
Google Analytics Dashboard for WP (GADWP) – Automaticky vložit sledovací kód do každé stránky.
Google XML Sitemaps – Při současném používání pluginu Google XML Sitemaps a Yoast SEO může docházet k problémům.
GTranslateZpřístupní váš web vícejazyčný a zpřístupní světu pomocí Překladače Google. 

HH sortable ID columns – Aktivní instalace: 800+  Řaditelné sloupce ID pro všechny standardní datové typy v administrátorském panelu WordPress.

Jetpack by WordPress.com – Jetpack vám umožňuje připojit svůj blog k účtu WordPress.com a využívat výkonné funkce, které jsou obvykle k dispozici pouze uživatelům WordPress.com.

LayerSlider WP –  prémiová víceúčelová platforma pro vytváření a animaci obsahu. Snadno vytvářejte posuvníky, galerie obrázků, prezentace s ohromujícími efekty, vyskakovací okna, vstupní stránky, animované bloky stránek nebo dokonce celý web. Poskytuje více než 1,5 milionu aktivních webů denně ohromující vizuální a poutavé efekty.
Loco Translate – Aktivní instalace: 1 000 000+ Překládejte pluginy a šablony přímo ve WordPressu

Mailchimp for WordPress – Přidá na váš web různé vysoce účinné metody registrace.
MCE Table Buttons – Přidejte ovládací prvky pro úpravy tabulek do editoru vizuálního obsahu pomocí tohoto odlehčeného pluginu.

One Click Demo Import – Importujte svůj obsah, widgety a nastavení motivů jedním kliknutím. Autoři témat! Povolte jednoduchý demo import pro demo data motivu.

Page Builder by SiteOrigin – Nástroj, který vám usnadní tvorbu responzivních webových stránek pomocí drag & drop.

RafflePress Lite – vám umožňuje snadno vytvářet dárkové předměty, soutěže a odměny ve WordPressu
Really Simple SSL – Odlehčený plugin bez jakéhokoli nastavení, aby byl váš web odolný vůči SSL – /https
Redux – Rychle vytvářejte lepší weby ve WordPressu
Regenerate Thumbnails –  Obnovte miniatury jednoho nebo více nahraných obrázků. Užitečné při změně velikosti nebo motivu.
Reveal IDs – Aktivní instalace: 70 000+  Odhalí skrytá ID v administrátorském rozhraní,

Search & Filter – Můžete snadno vyhledávat podle kategorie, značky, vlastní taxonomie, typu příspěvku, data příspěvku nebo jakékoli jejich kombinace, abyste mohli vyhledávání opravdu upřesnit – odstraňte vyhledávací pole a použijte jej jako systém filtrování svých příspěvků a stránek. Pole lze zobrazit jako rozevírací seznamy, zaškrtávací políčka, přepínače nebo výběr více položek.
SiteOrigin Widgets Bundle – Kolekce všech widgetů, přehledně seskupených do jediného pluginu. Je to také rámec pro kódování vašich vlastních widgetů.
Slider Revolution – Slider Revolution – Premium responsive slider
Smash Balloon Instagram Feed – Zobrazujte krásně čisté, přizpůsobitelné a pohotové kanály Instagramu.
Smush – Aktivní instalace: 1 000 000+ Sníží velikost obrazových souborů, jpg, png,   zvyšte výkon a zvyšte své SEO pomocí bezplatného rozhraní 
Schema – All In One Schema Rich Snippets – můžete snadno přidat označení schématu na různé * stránky a příspěvky na vašem webu. Implementujte typy schémat, jako jsou recenze, události, recepty, články, produkty, služby * * atd.

Tawk.to Živý chat – Vloží widget Tawk.to pro live chat na váš web
TK Události Počasí – Zobrazení krásné, přesné a volné hodinové předpovědi počasí, mezi začátek a konec. Ideální pro události kalendáře.
The Events Calendar – Kalendář událostí je kvalitně zpracovaný, rozšiřitelný plugin, který vám umožní další dvě různé vaše akce. Je nádherný, stabilní a prostě úžasný.

Ultimate Addons for WPBakery Page Builder – Zahrnuje prémiové doplňky doplňku WPBakery Page Builder, jako jsou ikony, informační pole, interaktivní banner, flip box, seznam informací a počítadlo. Nejlepší ze všeho – poskytuje Správce ikon písma, který umožňuje uživatelům nahrávat / mazat vlastní ikonová písma.

WooCommerce – E-commerce nástroj, který Vám pomůže prodat cokoliv. 
Wordfence Security – Wordfence Security – Anti-virus, Firewall and Malware Scan
WordPress Importer – Importujte příspěvky, stránky, komentáře, uživatelská pole, rubriky, štítky a mnohem víc z exportovaného souboru WordPress.
WP Adverts –  Odlehčený plugin pro inzeráty WordPress
WP Clean Up – může nám pomoci vyčistit databázi wordpress odstraněním „revize“ „konceptu“ „automatického konceptu“ „moderovaných komentářů“ „spamových komentářů“ „komentářů koše“ „osiřelé postmety“ „osiřelých komentářů“ „osiřelých vztahů“ „přechodného kanálu řídicího panelu“ . Umožňuje vám optimalizovat databázi WordPress bez phpMyAdmin.
WP Fastest Cache – Nejjednodušší a nejrychlejší WP Cache systém
WP Favorite post – Umožňuje uživatelům přidávat oblíbené příspěvky. (dlouho se načítá)
WP Search Insights – WP Search Insights vám ukáže, co vaši uživatelé na vašem webu hledají a která vyhledávání nemají výsledky
WP-Optimize – Clean, Compress, Cache – Zvyšte rychlost a výkon svého webu pomocí ukládání do mezipaměti. Vyčistěte databázi, komprimujte obrázky a mezipaměť
WPBakery Page Builder – nástroj pro tvorbu stránek pro WordPress.  vytvořte libovolné rozvržení, jaké si dokážete představit – nejsou nutné žádné znalosti programování.

XML Sitemaps – Tento plugin vylepšuje SEO pomocí souborů Sitemap pro nejlepší indexování pomocí vyhledávačů jako Google, Bing, Yahoo a dalších.

Yoast Duplicate Post – nástroj pro klonování příspěvků a stránek, včetně výkonné funkce Přepsat a znovu publikovat.
Yoast SEO – Aktivní instalace: 5 000 000+ První opravdové plnohodnotné SEO řešení pro WordPress, včetně analýzy obsahu stránky, XML map webu a ještě mnohem více.